škola Sifu I.Rzounek

Škola „Wing Chun“ ( 詠春/永春拳) Kung Fu I.Rzounka byla založena na jaře roku 1990 po jeho návratu ze zahraničí, jako první škola tohoto stylu u nás vůbec.
Dnes po více než 2Oti letech nepřetržité aktivity je nejstarší stále fungující školou čínského kung fu v České republice… Více pod odkazem Historie.

Sifu Ivan Rzounek
Telefon: +420 608 888 849
Email: irzounek(zavináč)yahoo.com
Adresa: Legerova 34 (budova ve dvoře)
120 00 Praha 2

Cvičební rozvrh školy :

Pondělí  17 – 21 hod – hudební výchova, Lví tanec, Choi Lei Fat

Úterý     17 – 21 hod – Gwogjau („Mai Gei Wong“) Wing Chun  19 – 21hod začátečníci

Středa   17 – 21 hodhudební výchova, Lví tanec, Choi Lei Fat

Čtvrtek  17 – 21 hodGwogjau („Mai Gei Wong“) Wing Chun  19 – 21hod začátečníci

Členové školy mohou za jeden měsíční poplatek chodit cvičit každý cvičební den, pro nové zájemce jsou ale především důležité cvičení úterní a čtvrteční. Nábor nových zájemců probíhá průběžně po celý rok.

Co by jste měli vědět :

WingChun je nesoutěžní disciplína, pokud bychom se chtěli účastnit soutěží, museli bychom výrazně změnit/přizpůsobit způsob tréninku.

Škola „Ivan Rzounek’s WingChunKuen Research“ se zabývá výzkumem a nácvikem tohoto čínského bojového umění přímo v Číně, s mistry staré generace.

Nedělá si nárok na to být „nejlepší“, „jediná pravá“ a podobné nesmysly.
Respektujme ostatní školy a její instruktory !!!

Každý může mít jinou motivaci a důvod PROČ čínské kung fu cvičí. Může to být sebeobrana, může to být prosté nadšení a radost z cvičení, může to být pro zdraví a může to být fascinace čínskou kulturou, tradičním bojovým uměním a jeho historií. Respektujme každý z nich!

ivan rzounek wing chun school

Comments are closed.